Cz taki wzrost HCG w ciągu dwóch dni może oznaczać poronienie?

Hcg wzrosło przez 2 dni z 21 tys na 25 tys. Co to może oznaczać? Czy poronienie bedzie? Jeśli to sugeruje poważne wady płodu, to chce poronic, czy lekarz może wywołać poronienie?

Szanowna Pani, tak niski przyrost raczej wskazuje na nieprawidłowości w rozwoju zarodka. Proszę udać się do ginekologa