Cz to może być ciąża,?

Witam. Wykonałam testy ciążowe wynik jedna kreska czerwona druga bardzo słabo widoczna.... Miesiączka spozniala się około 7 dni. Zrobilam badanie beta HCG Wynik 34,640 po godzinie dostałam bardzo obfita miesiączkę. Proszę o odpowiedź czy to ciąża czy jej brak bo ciężko mi to określić

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, ciężko stwierdzić, ponieważ wynik sugeruje ciążę. Proszę udać się do ginekologa