Czarna plamka na paznokciu - co to może być?

Witam ,od pewnego czasu zauważyłam u siebie czarna plamkę na paznokciu ,ta plamka składa się z czarnej kropki ,i nieco jaśniejszej "otoczki", w średnicy jest mniejsza niż 1mm, ale pojawiła się niedawno ,i utrzymuje się już z 3/4 tygodnie ,plamka jest w stałym miejscu ,nie przesuwa się ,czy wiedzą Państwo może co to może być ? Czy mam się czym niepokoić ?

Niestety żeby odpowiedzieć na Pani pytanie trzeba przede wszystkim obejrzeć zmianę. Proponuję w pierwszej kolejności odwiedzić lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.