Czarna plamka na skórze palca u stopy

Witam, mam 19 lat. Pod koniec grudnia ub r. po kąpieli zauważyłem małą (1 cm) czarną płaską plamkę na dużym palcu lewej stopy. Dzień wcześniej jej tam nie było. Przyznam że dzień wcześniej przemarzły mi stopy a od kilku miesięcy ten palec mnie pobolewał. Pomyślałem, że to krwiak podskórny lub odcisk i nie ruszałem tej nagłej zmiany. Dziś zauważyłem że zmiana nie zeszła a koło tej plamki ukazały się dwie małe. nie wiem co teraz z tym robić. Co to może być?

Małgorzata Panek

Proszę pokazać zmianę dermatologowi lub lekarzowi rodzinnemu.
Pozdrawiam