Czarne kropki na tęczówce oka i przewlekłe zatkany nos

witam chcialam zapytac czemu moge miec na teczowce male kropki czarne?i czemu oko juz dluzszy czas moze latac czy to nerw?i czesto wydaje mi sie ze mam zatkany nos bardzo dlugi okr czasu mam uczucie zatkanego nosa jak mozna sprawdzic czy dostarcza on tyle powietrza ile powinien?czy dluzszy czas mozna stosowac alfarin nawilzajacy do nosa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do okulisty oraz laryngologa.