Czas działania tabletki Zomirenu

Witam. Jak długo działa 1mg tabletki Zomirenu? Zawsz brałam 1 mg rano i 1mg wieczorem-zawssze czułam się po nim faknastycznie-teraz jednak po 3-4 godzinach od wzięcia plączą mi się nogi,łapię jakieś odloty jakbym spadała i wiele innych.Uzalezniona jestem bo żyć bez nich nie mogę...Czy mogłam się uodpornić na ten lek?Czy przestał na mnie działać?Nie wiem czy mam zwiąkszyć dawkę,wizytę mam za 3 m-ce u lekarza.Ratunku

Witaj,
nie jestem lekarzem,ale w takich przypadkach radzę skorzystać z telefonu do lekarza albo zgłosić się do kogokolwiek w branży,nawet w oddziale szpitalnym.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, proszę poprosić jeśli jest taka możliwość o przyspieszenie wizyty, lub wyznaczyć spotkanie do innego lekarza psychiatry, jeśli nie ma takiej możliwości na NFZ proszę rozważyć wizytę prywatnie.Nie wiem od jakiego czasu bierze Pani Zomiren, objawy jakie Pani opisuje są podobne do skutków ubocznych brania tego leku. Proszę skonsultować się z lekarzem, doradzam także jeśli nie uczestniczy Pani w psychoterapii, spotkanie z psychologiem. Pozdrawiam.

Witam,
ja też jestem zdania, że konieczna jest jak najszybsza wizyta u psychiatry. Myślę, że warto rozważyć pobyt w szpitalu (np. w Bolesławcu) celem odstawienia leku, gdyż jest bardzo prawdopodobne, że jest Pani uzależniona i organizm może domagać się większych dawek leku. Leki uspokajające można przyjmować max. 1-2 m-ce.
pozdrawiam