Czas stosowania Divascon a bóle głowy z zawrotami

Witam serdecnie. Jak długo można brać divascan i w jakiej dawce. Brałem kilka miesiećy około 4 odstawiłem i i nawróciły silnę bóle z zawrotami. Podczas brania leku tego nie było. Moja neurolog jest zupełnie niekompetentna i nie udziela informacji. Pozdrawiam

Zwykle stosuje się lek do kilku miesięcy (4-6). Jeśli była przerwa, można do niego wrócić. Można także zmienić lek na inny np. flunaryzyn.ę lub topiramat