Czas utrzymania THC w organizmie po zapaleniu skręta

Witam ! Miałem zatrzymane prawo jazdy za tzw. ,, stan po spożyciu alkoholu " i po okresie 6 miesięcy zostałem skierowany na badania do WOMPu . Nie mam problemów z alkoholem ani z narkotykami ale (jak to na studiach) zdarzyło mi się jednego skręta spalić . Od tego czasu minęło ok. 40 dni a na badania idę za tydzień i wiem , że mogą mi zrobić także test na obecność THC . Czy po ok 50 dniach jeszcze wyjdzie wynik pozytywny ?

Mikołaj Cyganok

Witam! Zgodnie z wewnętrznym regulaminem Naszego portalu, nie możemy udzielać odpowiedzi na pytania bezpośrednio z wiązane z popełnieniem przestępstwa, jakim zgodnie z kodeksem karnym RP jest m.in. używanie środków odurzających.