Czas utrzymywania się leku Venlectine w organizmie

witam, mam pytanie od sześciu lat biorę antydepresanty tj.venlectine od miesiąca biorę 37,5 co drugi dzień , czuję się już dobrze, za tydzień odstawiam, i tu moje pytanie jak długo po odstawieniu lek utrzymuje się w organizmie z góry dziękuję za odpowiedz pozdrawiam Agnieszka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Substancja czynna leku powinna zostać zmetabolizowana po około dobie.