Czego mogę się spodziewać po odstawieniu tego leku?

Witam, od 10 dni zażywam asentre 100mg na własną rękę bez konsultacji z żadnym lekarzem w ilości jedna tabletka na dobę, jutro będę zażywał ostatnią ponieważ większą ilością nie dysponuje, czego mogę się spodziewać po takim czasie zażywania i odstawieniu z dnia na dzień ? Wizyta u lekarza nie wchodzi w grę

Jestem psychoterapeutą i uważam za owocne poszukiwanie treści ukrytych pod pierwszym komunikatem.

Pański list potraktowałbym jako dość nieśmiały a desperacki ruch powiadomienia świata o tym jak jest Panu trudno. Jak jest Pan zagubiony. A dodatkowo nie dowierza Pan ludziom. Nie tylko lekarzom. I być może wokół nie ma nikogo, kto by wciągnął pomocną dłoń.

A może łatwiej Panu uwierzyć "martwym przedmiotom" np. lekom? Do nich nie trzeba mówić!

Jeśli moje domysły, choć w części są trafne, proponuję zaryzykować kontakt teraputą(tką). To on(a) życzliwie wysłucha Pana i być może poradzi?

Pozdrawiam.

PS. Dziesięciodniowe przyjmowanie Asentry mogło być zbyt krótkim czasem na to, by ten lek zadziałał. Ale mogły pojawiać się niekorzystne objawy uboczne. Prz lekach z tej grupy tak niejednokrotnie bywa. Odstawienie w Pana przypadku nie powinno spowodować żadnych fatalnych następst.