Czego objawem mogą być tego typu nieprzyjemne dolegliwości?

Mam od jakiegos czasu mdłości, bóle brzucha, takie pulsowanie w okolicach żołądka ze jak dotykam dłonią to czuję jak wali puls, czuję jakby gniecenie, cierpniecie w okolicach żołądka, mam ostatnio zimne i mokre dłonie i stopy. Mam tez ściskanie i bulgotanie w jelitach. Bardzo boje się że coś mi jest. Kilka lat temu miałam stwierdzoną kamice nerkową ale od tamtej pory było dobrze. Nie mam kolek nerkowych teraz. Boję się że jest mi coś powaznego czy to moga być kamienie w woreczku żólciowym albo tętniak aorty bo mi tak pulsuje? Za pare dni ide na USG co to moze być

Witam, aby odpowiedzieć na Pani pytanie to powinno się podejść do problemu zdrowotnego odpowiedzialnie to znaczy wykonać badanie fizykalne z badaniem usg które ma mieć Pani wykonane da odpowiedź na Pani pytanie.

Wniosek: wskazana wizyta stacjonarna do lekarza prowadzącego który znając historię choroby oceni stan porównując z objawami klinicznymi oraz z badaniem usg.

Pozdrawiam