Czemu jestem taki chudy?

Mam 14 lat i moja waga wynosi 53 kg przy wzroście 182 cm. Nigdy nie stosowałem żadnej diety, jem normalnie, nie choruje na żadne przewlekłe choroby. Mój jadłospis to rano 3 kanapki z serem i z pomidorem później 2 bułki słodkie obiad dwudaniowy zupa pomidorowa i kotlet schabowy z ziemniakami i surówką na kolacje 3 kanapki z szynką oraz ciastko lub czekolada.
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Ciężko ustalić przyczyny niewielkiej masy ciała drogą internetową.
Prosiłabym Cię abyś wraz z rodzicami udał się na konsultację lekarską i wykonał badania kontrolne.
Nie wiem jak rozwijałeś się do tej pory, czy w dzieciństwie także charakteryzowała Cię drobna budowa ciała.
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam