Czemu zakażenie wróciło mimo wyleczenia?

Witam. 2 miesiace temu wszyscy domownicy mieli nieliczne jaja glist. Dostalismy vermox i zentel wszystko z powtorka. Robilam 3 badania kalu po odrobaczeniu i wyszly negatyw. Wczoraj odebralam czwarty wynik i znow pojedyncze jaja. Czemu wrocily? Czy nie zostaly wybite? Bylo wsZystko prane sprzątane.... jak sie tego pozbyc? Corka znów mogla przyniesc z przedszkola?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować swoje wyniki z lekarzem chorób zakaźnych, doradzi on Pani jak pozbyć się jaj z domu.