Czerwienienie na twarzy i szyi u 32-latki

Witam , mam problem z czerwienieniem się na twarzy, szyi i dekolcie momentalnie dzieje się to gdy mam jakieś spotkanie z grupa ludzi , zebranie w pracy ( nawet gdy tylko uczestnicze i nie muszę nic mówić na forum) , gdy muszę przekazać jakieś info podwładnym , gdy mam jakąś konfrontację z inną osobą, gdy ktoś mnie denerwuje lub wytyka błędy . To jest straszne, nie mogę przez to racjonalnie myśleć. Jestem zmęczona psychicznie i wykończona. Niestety nie mogę się ukryć i nie wychodzić z domu . Nie wiem co zrobic z tym . To zabiera mi radość życia i chęć do czegokolwiek . Proszę niech ktoś mi pomoże, da wskazówkę, radę, cokolwiek . Już dłużej tego nie wytrzymam ...

Lek. Bartosz Domagała

Najprawdopodobniej są to zaburzenia lekowe- należy udać się do psychiatry który zleci psychoterapię bądź ewentualnie leki wspomagające proces psychoterapii