Czerwona i boląca po umycia plamka na penisie

Witam, proszę o poradę, na penisie robiła mi się mała czerwona plamka. Nie wiem kiedy to się zrobiło bo zobaczyłem dopiero jak po umyciu mnie coś zapiekło. Myślałem że to może otarcie, ale wygląda to na taką bardzo małą krostkę z której jakby się coś się minimalnie sączyło. Obecnie mnie to nic nie boli, ale od kilku dni nadal nie znikło. Zdjęcia poniżej https://www.dropbox.com/s/lmzil5vcj2smeo3/2013-09-01%2014-30-46_resize.JPG https://www.dropbox.com/s/mu7o9625mnvz1z5/2013-09-01%2014-30-47.jpg
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Kampania społeczna "Bez opryszczki"

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to wynik zaczopowania ujścia gruczołowego na skórze penisa. W wyniki tego dochodzi do gromadzenia się wydzieliny i powstania stanu zapalnego. Warto udać się do lekarza by zweryfikować swój stan i zastosowac odpowiednie leczenie.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
opryszczka narządów płciowych lub wyprysk alergiczny. Należy skonsultować to z dermatologiem.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy