Czerwona i fioletowa plama na czubku penisa

Witam. Od ponad pół roku czasu pojawiła się na czubku penisa, przy cewce moczowej plama, czerwona, później fioletowa, teraz nawet jest żółtawa. Nie wiem czy to krwiak? Z reguły siniaki się goją w kilka dni? Czy może to być coś poważnego? Czy to jakaś choroba weneryczna? Już od jakiegoś czatuje sieje panikę i powoduje to u mnie stres. Nie wiem co mam robić. Na wizytę jestem już umówiony, ale muszę jeszcze trochę na nią poczekać, więc pytam tylko czy to coś poważnego czy mam się martwić? Pozdrawiam.

Szanowny Panie, być może to jakaś zmiana barwnikowa. Ciężko się wypowiedzieć. Proszę pamiętać, aby każdą zmianę konsultować z lekarzem