Czerwona plama i schodzący naskórek na penisie

Witam. Około tygodniatemu w okolicach początku penisa pojawiła mi się czarwona plama w tamtym też miejscu zaczął schodzić naskórek. Nie jest bolesne jednak uniemożliwia mi ogolenie się w tamtym miejscu. Rana jest wielkosci około 1 cm. Prosze o pomoc . zdjęcie: http://postimg.org/image/kxybh8ogx/
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Załadowane zdjęcie jest w kiepskiej jakości i nie widać dokładnie co to za zmiana. Być może jest ona wynikiem zakażenia bakteryjnego ( choroby przenoszonej drogą płciową) lub infekcji grzybiczej. Proszę skonsultować się z dermatologiem w celu podjęcia odpowiedniego leczenia.