Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwona plamka na ramieniu a prawdopodobieństwo grzybicy

Witam, mam 24 lata i ostatnio pojawił się na moim ramieniu popularny syf, to go wycisnąłem (tzn. myślałem, że to syf). Następnego dnia zrobiła się wokół niego taka czerwona plamka. Nie swędzi mnie to, lecz po pewnym czasie ta czerwona plamka się łuszczy. Dla mnie wygląda to troche jakbym się sparzył np. szybko przejechał czymś po skórze. Niedawno kupiłem nowe ubrania i może to jest grzyb? Poniżej zamieszczam zdjęcie plamy: http://oi42.tinypic.com/ormq1d.jpg Pozdrawiam, Mikołaj
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Witam,
1. wyprysk alergiczny
2. grzybica skóry gładkiej
Należy zgłosić się do dermatologa
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy