Czerwona szyjka, kark i ręce oraz swędzenie ciała

Dzien dobry Panie doktorze mam na imie Marcin i pisze z Nowego Yorku u nas jest pozna godzina a do lekarza ide dopiero we wtorek chcialbym sie zapytac co mi dolega bo mam czerwona szyje kark i rece i bardzo mnie swedzi wszedzie wystepuje droba kaszka takie krostki a na dloniach u rak wyskakuja mi biale krostki wieksze niz te co mam na ciele prosze o pomoc i diagnoze Dziekuje Bardzo !!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu można tylko wysnuć podejrzenie iż mogą to być objawy alergii. Potrzebne jest zbadanie zmian aby powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie jest to jakieś uczulenie. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu.

Milena Lubowicz

Żeby ocenić co może być powodem dolegliwości musiałabym Pana zbadać i ocenić tą wysypkę. Może to być uczulenie, może Pan spróbować pić np. wapno, ale również może to być choroba zakaźna. Nie pisze Pan czy jakieś dodatkowe objawy występują np. gorączka, kaszel.
Pozdrawiam