Czerwona wysypka na penisie

Czerwona wysypka na penisie. Witam, dzisiaj zauważyłem białe krosty z czerwoną obwolutą na penisie, czy ktoś wie co to może być? Przesyłam zdjęcie na którym dokładnie to widać. http://img401.imageshack.us/img401/849/pict7753oa2.jpg

Witam
1. link jest niedostępny,
2. Szanowny Panie! Wydaje mi się, że bez dermatologicznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u dermatologa. Pozdrawiam RH