Czerwona wysypka na policzkach u córki jako efekt zmiany temperatury

Witam.Moja córka przyszła ze szkoły z czerwoną wysypką na policzkach /tylko/ . Wysypka jest coą ala kaszkowata. Ale nie swędzi. Czy to może być efekt zmiany temperatury? Je normalnie taj jak zawsze więc wykluczyłam związek zalergii z pokarmem. 3 dni temu był basen. Na tę chwilę podaję tylko wapno czy ewentualnie jakaś maść? Pozdrawiam Ewa

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie można powiedzieć, co je spowodowało.
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam