Czerwone i białe plamy na skórze a podejrzenie łuszczycy

witam mam pewne zmiany skorne bylem tylko raz u dermatologa i pani doctor powiedziala ze nie jest powiedziane ze mam luszczyce na rekach mam takie czerwonawe plamy do tego jakis czas temu mialem lysienie plackowate na tyle glowy teraz zauwazylem ze mam takie lysienie na brodzie z boku slyszalem ze to moze miec zwiazek z tarczyca mam takze wlasnie problem z gardlem odczuwam jak bym mial kluche w kardle i non stop odkrzankuje (odkaszluje)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji wskazane jest USG tarczycy oraz oznaczenie hormonów tarczycowych.