Czerwone i swędzące kropki na skórze u 3-letniego syna a ospa

Dzień dobry. Mam pytanie mam 3letniego synka i zauważyłam u niego kropki czerwone niektóre takie jakby z płynem w środku i mówi że swędzi. Czy to może być ospa? lecz nie ma gorączki ani innym objawów

Milena Lubowicz

Być może to dopiero początek ospy, dlatego nie ma innych objawów, ale możliwe, że są też inne przyczyny. Czy dziecko miało w ostatnim czasie kontakt z chorym na ospę? Proponuję udać się do pediatry.
Pozdrawiam