Czerwone kropeczki na penisie

no mam własnie takie zaczerwienienia i kropeczki na penisie po tygodniu samotności kobieta wróciła i kochaliśmy się 4dni pod rząd kilka razy. Ja już nie wiem czy to któreś z nas ma infekcje ? dbamy o higienę jak kochamy sie 1-2 razy w tygodniu to ok a czasami od razu wychodzi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to wynik infekcji. Nie można wykluczyć także reakcji alergicznej czy też podrażnienia mechanicznego.