Czerwone kropki na żołędzi penisa po stosunku z nową partnerką

Tydzień po stosunku z nową partnerką pojawiły się czerwone kropki na żołędzi. Czy może być to objaw choroby przenoszonej drogą płciową? Do jakiego specjalisty się udać?

Małgorzata Panek

Może być to objaw infekcji przenoszonej drogą płciową. Powinien Pan się udać do wenerologa lub lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam