Czerwone krostki na nogach nasilające się po goleniu

witam, odkąd pamiętam mam na nogach male czerwone krostki, nie swędzą, nie bolą ale bardzo nieestetycznie wyglądają, szczególnie ich objaw nasila się po goleniu? Czy to jest jakaś choroba i czy możne są jakieś sposoby aby się tego pozbyć??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe, choć nie jest to pewne. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.