Czerwone krostki na penisie a zapalenie opryszczkowe

witam ostatni raz uprawialem sex ponad 3 miesiace temu dzis bylem u lekarza bo zauwazylem czerowne chrostki na praciu okazalo sie ze mam zapalenie opryszkowe czy to od tego stosunku ktory byl ponad 3 miesiace temu czy moze byc jakas inna przyczyna.pozdrawim
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wirus opryszczki ma możliwość przechodzenia w fazę utajenia co nie wyklucza takiej etiologii dopiero teraz.