Czerwone krosty na całym ciele

Na całym ciele rąk, grzbiet rąk, ręce, nogi, grzbiet stóp, plecy, brzuch, twarz pojawiły się czerwone krosty (plamy) bez wydzieliny w środku z suchą skórką na wierzchu. Błagam o przybliżoną diagnozę. Żaden z miejscowych dermatologów nie postawił jednoznacznej diagnozy.
ponad rok temu

Niestety nie potrafię pomóc w tej sprawie. Bardzo trudno postawić diagnozę bez oglądania zmian, a opisane objawy nie podsuwają mi prawdopodobnego rozpoznania.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl