Czerwone krotki z udach, łydkach i pośladkach a tabletki antykoncepcyjne

Witam, czym spowodowane mogą być czerwone krostki na udach, łydkach i pośladkach? Czy może mieć to związek z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych?(naraya plus)

Szanowna Pani, być może jest to reakcja uczuleniowa. Ciężko stwierdzić czy jest to od tabletek. Musiałaby Pani je odstawić aby się dowiedzieć. Pozdrawiam