Czerwone oczy i plamy na skroniach u 4-miesięcznego dziecka po podaniu jabłka ze słoiczka

Witam. Córeczka ma 4 miesiące, jesteśmy na etapie wprowadzania obiadków i deserków. Martwi mnie jednak jej reakcja na jabłuszka ze słoiczka, przetartych jeszcze jej nie dawałam. Otóż jak je deserek który w składzie ma jabłko, czerwienieją jej oczka i wyskakują duże czerwone płaty na skroniach zawsze w tym samym miejscu, ale po skończonym posiłku, w ciągu paru minut wszystko znika, nie ma takich objawów gdy pije soczki jabłkow. Czy powinnam zrezygnować z podawania takich deserków, skoro to mija?

Milena Lubowicz

Proszę na razie zrezygnować i spróbować za jakiś czas, np. za miesiąc.
Pozdrawiam