Czerwone plamienia godzinę po USG ciąży

Jestem w 7 tyg ciazy. Mialam robione usg i wszystko jest dobrze. Zarodek z widocznym biciem serca. Crl 10,7 mm. Godzine po usg mialam czerwone plamienie, czy to cos niedobrego? Czy usg zaszkodzilo dziecku?

Milena Lubowicz

Nie wiem jak obfite było to krwawienie, więc trudno mi się wypowiedzieć. Być może sonda usg podrażniła szyjkę macicy. Myślę jednak, że należy Panią zbadać ginekologicznie.
Pozdrawiam