Czerwone plamki na napletku po antybiotyku

Witam, od tygodnia mam na napletku jakieś czerwone plamki. Nie swędzą ani nie bolą mnie. Wydzieliny żadnej na nich nie ma. Jestem prawiczkiem. Miesiąc temu brałem antybiotyki. Zastanawiam się, czy może to być grzybica. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Zmiany, które Pan opisuje, wymagają wykonania badania mikologicznego - bezpośredniego i posiewu, zwłaszcza jesli pojawienie się ich można wiązać z antybiotykoterapią. Zachęcam do odwiedzenia dermatologa-wenerologa.