Czerwone plamki na penisie podczas wzwodu i oddawania moczu

Witam, od około dwóch miesięcy na moim penisie znajduje się czerwona wysypka. Wszystko zaczęło się od grzybicy penisa, były czerwone plamy, biała maź. Na początku nie stosowałem żadnej maści przeciwgrzybicznej, po prostu bardzo często myłem penisa, gdyż nie miałem możliwości zakupu żadnej maści. Po zastosowaniu maści maź znikła, wysypka też, jednakże penis wydawał się być przez cały czas podrażniony, skóra była sucha, po stosunku z partnerką robił się czerwony, a po paru minutach wracał praktycznie do normy. Po około dwóch tygodniach wysypka znów się pojawiła, zacząłem smarować znów, jednakże penis już źle na tą maść reagował, robił się bardziej czerwony, podrażniony. Następnie udałem się do urologa i on przepisał mi maść. Po dwóch tygodniach smarowania penis był w dalszym ciągu czerwonawy, podrażniony, skóra na żołędzi była sucha, a pod skórą przez cały czas znajdowały się malutkie grudki, które widoczne są jedynie przy zwodzie. W chwili obecnej plamki pojawiają się w sumie tylko i wyłącznie przy zwodzie oraz podczas oddawania moczu. W innych przypadkach są praktycznie niewidoczne. Czy to w dalszym ciągu jest grzybica? Czy też inna choroba skóry? Poniżej załączam link do zdjęć poglądowych: http://img411.imageshack.us/img411/4116/beztytuutk.jpg.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Aby wykluczyć/potwierdzić grzybicę, potrzebne jest wykonanie badania mykologicznego - do którego gorąco zachęcam.

Częściowo obserwowana suchość może mieć związek z dość długim stosowaniem Tridermu. Proszę pamiętać, że aby mówić o skutecznym wyleczeniu grzybicy, należy jednoczasowo leczyć oboje partnerów.