Czerwone plamki na skórze a ryzyko świerzba

Witam mam pytanie podejrzewam że moja 2,5 miesieczna córeczka zaraziła sie świerzbem od mojego kuzyna ma 2 czerwone plamki z tyłu na szyi .Gdy pójdę do lekarza czy coś mi przepisze dla tak małęgo dziecka czy tylko leczenie szpitalne?

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza. On po obejrzeniu stwierdzi, czy to jest świerzb i zaleci odpowiedni środek do stosowania miejscowego.
Pozdrawiam