Czerwone plamki na żołędziu oraz zaczerwienienie z białym nalotem na ujściu cewki

Witam Panie Doktorze.Moim problemem są czerwone plamki na żołędziu oraz zaczerwienie z białym nalotem na ujściu cewki.Plami pojawiły się tydzień temu byłem u lekarza i dostałem maść Pimafucort.Plami zrobiły się mniejsze i mniej czerwone.Lecz ujście cewki zrobiło się czerwone i pojawił się biły nalot.Nic mnie nie piecze i boli tylko jak mocniej dotknę.Czuję jak by to miejsce było zranione albo podrażnione a szczególnie robi się bardziej czerwone i boli po masturbacji.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam WK