Czerwone plamy i ból penisa po masturbacji

Dzień dobry, mam 18 lat, po ostatniej masturbacji zauważyłem na penisie (rzołędziu) czerwone plamy. Bolał mnie penis około 2 godzin, plamy znikneły po około 2 godzinach. Co to może być? Czy jest to coś "złego"? Czy mam iść z tym do lekarza? Jeśli tak to do jakiego? Czy mogę się dalej masturbować? Z góry dziękuję, za udzielone odpowiedzi. Pozdrawiam pacjent :) PS. Masturbuje się raz na 2-3 dni.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli opisywane plamy zniknęły po 2 godz., to można wykluczyć infekcję, czy uraz. Ich powstanie mogło być spowodowane rozszerzeniem się drobnych naczyń, lub uciskiem i jeżeli obecnie nie wywołują żadnych dolegliwości, to nie wymagają kontroli u lekarza.

Wiesław Mahaczek Urologia

Witaj
prawdopodobnie doszło do fizycznego urazu, może było za sucho, może zbyt brutalnie
poadrawiam

Witam, masturbacja powinna dawać przyjemność, odpreżenie, a nie problemy: Co to jest? Dlaczego mam plamy?. Te plamy nie są niczym nieprawidlowym - zależą od intensywności aktywności seksualnej. Proszę przestać się wpatrywać w genitalia, a zaczać żyć pełnią życia....:) Pozdrawiam RH