Czerwone plamy na ciele 3-latka

witam mam problem u syna,syn skonczy niedlugo 3latka a dostaje raz na jakis czas wysypke czerowne duze plamy na ciele gdzie niegdzie a wczoraj dostal wysypki na raczce i nozkachjakby go poparzono pokrzywa ,dodatko o zrobilam mu badanie kal ziarna skrobi wyszlo nieobecne,kulki tluszczu nieobecne,wlokna miesne prazkowane nieobecne,pasozyty nie wykryto co to moze byc prosze o pomoc bo lekarka stwiedzila ze dziecko ma robaki.

Witam.
Z Twojego opisu wynika, że jest to odczyn alergiczny.
W naszym środowisku są miliony alergenów. Nie wszystko da się wykryć testami.
Częstym alergenem są pokarmy, ubrania/barwniki/, zabawki, zwłaszcza plastikowe, zapachy i wiele, wiele innych. Zastanów się, co u Was może być przyczyną?
Pozdrawiam L Plisiecka