Czerwone plamy na pupie u 22-miesięcznego dziecka

witam, mojemu 22- miesięcznemu synkowi pojawiły się na pupie brzydkie intensywnie czerwone 2 plamy na których pojawia się limfa. Nosi pieluchy a ostatnio zaczął dostawać immunotrofinę w syropie i Lymphomyosot krople. Czy to może być od tego i jak to zwalczyć? Co to w ogóle jest? Dziękuję za pomoc

Może to być alergia kontaktowa na pieluchy,stosowane proszki do prania,ale też na preparaty,o których Pani pisze.Konieczna konsultacja alergologa lub dermatologa.