Czerwone plamy na skórze, krwawienie z nosa, drganie powiek i powiększony podbródek a nerwica

zastanawia mnie jedno, czy mogę mieć nerwicę? Co jakiś czas pojawiają się na skórze wielkie czerwone plamy, strasznie odczuwam ból podczas siatkówki (parzą mnie całe ręce, sinieją, pojawiają się takie jakby przetarcia/poparzenia). Krwawię z nosa (rano/wieczór), drga mi samoczynnie powieka. A od jakiegoś czasu chrapię i powiększył mi się pod brodą ten płat skóry. Tarczyca? Moja mama od kilku lat na nią choruje.. POMOCY

Witam,
trudno jest postawić jednoznaczną diagnozę czy to są objawy nerwicy; wskazane byłoby wykluczenie schorzeń somatycznych; warto porozmawiać o wszystkim z Lekarzem POZ, wykonać zalecone badania laboratoryjne i koniecznie skonsultować się u Laryngologa (krwawienie z nosa może być objawem przerostu naczyń w błonie śluzowej nosa); jeśli nie będzie odchyleń od normy, wtedy trzeba pomyśleć o konsultacji u psychiatry.
pozdrawiam