Czerwone plamy na skórze pupy u 4-latka

Witam bardzo proszę o odpowiedź mały ma 4 latka dziś na skórze na pupie zauważyłam mocno czerwone plamy i duży bąbel z wodą jedno co mi przychodzi do głowy i co doczytałam to nie wiem czy to nie z nadmiaru ciepła mały zawsze lubi się przytulic to termoforka niestety dziś z nim spał całą noc co prawda znalazłam go rano w nóżkach ale kto wie :(co robić może to z czegoś coś innego lub coś innego

Milena Lubowicz

Niestety żeby udzielić konkretnej porady trzeba dziecko zbadać i zebrać dokładniejszy wywiad. Być może zmiany te związane są z nadmiernym ciepłem, ale może to też być początek choroby o przebiegu wysypkowym lub alergia. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam