Czerwone plamy na zgięciu łokci u dziecka

dziendobry mam pytanie mam roczne dziecko na zgjeciach lokci zrobily się jej czerwone plamy bylam z nia u lekarza kazal dawac jej wapno przypisal LORANTAN i mascCUTIVATE ale nie schodzą jej te plamki panie doktorze czym może być to spowodowane

Milena Lubowicz

Powodem może być alergia. Są to też miejsca charakterystyczne dla atopowego zapalenia skóry. Myślę, że należy zwrócić szczególną uwagę na dietę dziecka i wykluczyć na początek pokarmy szczególnie uczulające i szukać przyczyny.
Pozdrawiam