Czerwony i opuchnięty napletek po masturbacji

Witam. Po masturbacji moj napletrk zaczal sie robic czerwony i puchl. Jest bardzo bardzo spuchniety a skora napletka ma z 0,5 cm grubosci. Czy to przejdzie samo ? czy nalezy smarowac mascia od obrzekow ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to stan przejściowy. Jeżeli jednak nie ustąpią te objawy proszę zastosować wspomniane maści.