Czerwony nos u 35-latki

Witam serdecznie, Mam taki problem. Od jakiegoś czasu w ciągu dnia pojawia się coś takiego że mój nos robi się czerwony. Trwa to godzinkę A może dwie Ale jest to uciążliwe. Wtedy wtedy odczuwam suchość w nosie, jakby był zapcgsny i wtedy jest strasznie gorący. Co z tym robić. ? Jakieś kremy? Czemu w ogóle się to pojawia? Jak wypije piwko to tak samo.

Szanowna Pani, być może to nadreaktywność naczyń krwionośnych, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to wskazywać na alergię na jakiś składnik pokarmowy. Zalecałbym wizytę u laryngologa. Pozdrawiam.