Częściowa padaczka po operacji usunięcia glejaka

Jestem po operacji usunięcia glejaka 1st i choruje na recklinghausena i mam padaczkę częściowa. Biorę tegretol cr 200 Ciągle się boje ze znów coś ze zdrowiem będzie. Ciągle wyniki coś nowego. Jeśli coś u siebie zobaczę nowego np drętwienie rąk lub nóg, notoryczna senność i zmęczenie osłabienie to idę do lekarza.ciągły strach przed chorobą i że znów będę w szpitalu lub operacja. Czy zaczynam byc hipohondryczka?

z upływem czasu od operacji powinno być lepiej,aczkolwiek objawów nie powinna Pani ignorować,zawsze lepiej się zapytać.