Częściowa przegroda jamy macicy widoczna od dna w 14 tc

Witam Mam pytanie jestem w 14tyg ciąży na usg było wszystko w porządku jedyna rzecz która Mi popsuła nastrój to to ze w badaniach dodatkowych miałam wpisane częściowa przegroda jamy macicy widoczna od dna bardzo się martwię tym bo czytałam o tym dużo a dziś jak pytałam swojego lekarza to powiedział że jak okej wyniki badań i usg to wszystko w porządku jednak jedna ciążę poronilam przez zaśniad dawno temu jednak nie wiem czy tez nie miało.wplywu na to ta przegroda bo to tak jakby wada macicy czy donoszę ciążę bez problemu?

Szanowna Pani, proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu. Jeżeli miałoby się dziać coś złego to poinformowałby Panią. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski