Częsta bolesność głowy i zawroty a możliwe dolegliwości

Witam. Od kilku miesiecy miewam dosyc czesto bole glowy oraz zawroty jednoczesnie. Lekarz stwierdzil ze jest wszystko ok po wynikach podstawowych badan. Bardzo mi to doklucza,co mam robic...moze zasugeruje cos lekarzowi i wkoncu da mi jakies skierowanie?czym moga byc spowodowane te bole?

Małgorzata Panek

Czy ciśnienie krwi jest prawidłowe? Czy zawroty głowy występują w konkretnej sytuacji np wstając? Należałoby wykluczyć migrenę i choroby błędnika. Proszę udać się do neurologa.
Pozdrawiam