Częste ataki padaczki po zmianie leku

Dwa lata temu sama zmieniłam lekarza by zmienić sobie lek przeciw padaczkowy zmiana leku=nowy lekarz. NIESTETY NOWY LEK= Częste ataki, lekarz podwyższa dawki nie robi żadnych badań. Biorę go dwa lata. Mówi ze na zmianę lub dołożenia innego jest za wcześnie. Co mam robić? ????

Małgorzata Panek

Ustalenie odpowiedniego leczenia jest sprawą indywidualną i może potrwać. Nieskuteczność leczenia nie jest powodem zmiany lekarza. Wzajemne zaufanie w relacji pacjent lekarz jest podstawą terapii. Proszę porozmawiać z lekarzem na temat opcji terapeutycznych.
Poz