Częste bóle brzucha po wyleczeniu Helicobacter

Corka ma 6 lat, rok temu zdiagnozowane pasozyty i helicobacter, Wyleczone.Teraz znowu ma czeste bole brzucha w okolicy pepka lub pod lewym zebrem. Corka nie chce jesc, a jesli juz cos zje robi to 1,5 godziny. W nocy zgrzyta zebami (zgrzyta od 2 lat, nie poprawilo sie po pozbyciu pasozytow). Jest blada, zdekoncentrowana. Corka ma tez niedosluch 30db. Nie jest znerwicowana, lubi chodzic do przedszkola, bole miewa w roznych porach dnia, zwykle przed posilkiem, nie przechodzi po jedzeniu

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć ponowne zakażenie pasożytami. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, najlepiej do lekarza specjalisty gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.