Częste bóle brzucha u 10-latki

Moja córka 10-cio letnia ma częste bóle brzucha robiłam badanie usg i mocz ,nic nie wykazało jakie badania mogę jeszcze zrobić ?

Milena Lubowicz

Myślę, że warto jeszcze zrobić badanie kału na pasożyty. Poza tym może trzeba się przyjrzeć diecie dziecka. Czy nie je zbyt dużo słodyczy, chipsów, pije zbyt dużo napojów słodzonych, gazowanych?
Pozdrawiam