Częste bóle głowy i dużą nerwowość u nastolatki

Witam, moja kolezanka w tym roku bedzie miala 15 lat. Czesto boli ją głowa i jest nerwowa. Raz zemdlała i straciła przytomność. Nie dogaduje się z rodzicami, gdyz Ci sa zapracowani i nie rozmawiaja z nia. Nie chca z nia isc do lekarza. Zrobilismy prywatnie badania krwi i ma troche obnizone zelazo 55. Nie wiem czy jest mozliwosc innych badan bez zgody rodziny. Czesto skarzy sie na bol brzucha po prawej stronie i notoryczne bole glowy. Ma obnizona odpornasc.Co to moze byc? Pozdrawiam

Koleżanka wymaga przebadania u pediatry i w zależności od wyniku wykonanie dodatkowych badań, pozdrawiam